Exkurze Elitex Kdyně - 29. 5. 2018

II. stupeň

Elitex

V úterý 29. 5. 2018 se žáci oborů Tesařské práce, Malířské práce a Zednické práce vydali na exkurzi do  strojírenského podniku Elitex Kdyně. Byli jsme provedeni a seznámeni se skladováním kovového materiálu, s obráběním kovů a výrobou kusových zakázek, s programovatelnými CNC stroji na výrobu sériových zakázek, se stříkacím boxem, s technickou dokumentací a následnou montáží jednotlivých částí v celek.  Ke každému podniku samozřejmě patří i vedení a ekonomický úsek. V zasedací místnosti jsme byli seznámeni manažerkou podniku s budoucností a našim žákům byla nabídnuta i možnost brigády či budoucího profesního uplatnění. Dostali jsme i pěkné dárky pro radost. Děkujeme! Potom jsme se vydali na pochod ke koupališti a zpět.