Ručičky kraje

Ručičky

Ve čtvrtek 2. června 2016 se uskutečnila od 10,00 -13,00 hodin již třetí krajská přehlídka činnosti 15 středních škol a 7 podniků na nádvoří Krajského úřadu Plzeňského kraje. Více informací zde:

Mezi 700 účastníky ze základních škol Plzeňského kraje bylo i 19 žáků 2. stupně ZŠ praktické Horšovský týn, Nádražní 89.

Žáci se mohli seznámit účastí při praktických pokusech s  nabídkou učebních i studijních oborů v Plzeňském kraji.

Účastníci z naší školy, do odjezdu zvláštního autobusu, využili pod vedením svých učitelů čas k prohlídce historických i moderních památek města Plzně, např. oba sportovní stadiony, Techmanii.

Nejlepší žáci se podíleli na vytvoření modelů pro reprezentaci činnosti naší školy na této přehlídce, ale navíc vytvořili i fotogalérii zážitků tohoto zajímavého dne.

Zapsal – M-Kuba